Najczęściej zadawane pytania

 • Ile kosztuje projekt wnętrz?

  Cena projektu zależy od kilku czynników, takich jak zakres projektu lub rodzaj i wielkość pomieszczeń.  W zależności od wymagań Klienta oraz charakterystyki wnętrza, ceny projektów wahają się w przedziale od 80 do 150 zł /m2. Dokładny cennik za projekt dołączamy w wycenie indywidualnej. Wyślij do nas wiadomość w celu otrzymania indywidualnej oferty. 

 • Jak wygląda indywidualna wycena?

  Wycena projektu jest całkowicie bezpłatna i niezobowiązująca. Przygotuj podstawowe informacje na temat swojego wnętrza m.in. powierzchnia, liczba pomieszczeń lub plan lokalu od dewelopera i wyślij do nas wiadomość.  Dane kontaktowe znajdziesz w zakładce KONTAKT. W odpowiedzi otrzymasz szczegółową ofertę z podanymi cenami, terminami oraz harmonogramem prac.

 • Ile czasu trwa przygotowanie projektu?

  Kolejne etapy projektu akceptowane są przez klienta, w związku z czym odpowiednia współpraca obu stron i szybkość podejmowania decyzji istotnie wpływają  na czas realizacji projektu. Przykładowo, projekt kompleksowy przeciętnego wnętrza składającego się z 5 pomieszczeń trwa około 10 tygodni.

 • Kiedy najlepiej zgłosić się do projektanta wnętrz?

  Im wcześniej tym lepiej. Zakładając około 10 tygodni na prace projektowe, dobrze jest zgłosić się do nas przynajmniej 3-4 miesiące przed rozpoczęciem remontu.  W Maestro Decoratore planujemy projekty z wyprzedzeniem dlatego rezerwacji projektu można dokonać też wcześniej aby mieć pewność, że będziemy mieć w danym okresie wolne terminy.

 • Czy mogę zamówić projekt pojedynczego pomieszczenia?

  Preferujemy projekty całych mieszkań lub domów. Mając jednak na względzie zadowolenie naszych klientów, jesteśmy w stanie podjąć się projektu pojedynczego pomieszczenia.

 • Czy jest możliwość wykonania projektu na odległość?

  Oczywiście. Pracujemy zarówno stacjonarne jak i zdalnie. Różnicą  w przypadku projektów online jest przeprowadzenie inwentaryzacji. W przypadku projektów zdalnych bazujemy na planach i pomiarach wnętrz przekazanych nam przez klienta. Są to dokumentację deweloperskie lub samodzielne pomiary. Należy jednak mieć na uwadze to że jeżeli nie mamy możliwości dokonać osobiście pomiaru, musimy przyjąć, że wszystkie parametry, które przedstawia Klient, są poprawne. W takim przypadku nie możemy brać odpowiedzialności za ewentualne błędy wynikające z nieprawidłowo przeprowadzonej inwentaryzacji.  Pozostałe etapy możemy bez problemu omawiać za pomocą środków telekomunikacyjnych. Wszelkie materiały projektowe udostępniamy na bieżąco na dysku online dzięki czemu klient w każdym momencie  ma dostęp do swojego projektu. 

 • Jak wyglądają płatności za projekt

  Płatności za projekt są podzielone na kilka rat, które wpłacane są przez Klienta po zakończeniu każdego z etapów projektu. Dokładny harmonogram wpłat z wyszczególnionymi kwotami przedstawiamy w ofercie indywidualnej. 

 • Czy mam możliwość wprowadzania zmian do wizualizacji?

  Dokładamy wszelkich starań aby projekt od samego początku był jak najlepiej dopasowany do potrzeb klienta. Dzięki dokładnej analizie potrzeb klienta, większość naszych projektów jest akceptowana już na etapie pierwszej wersji wizualizacji. Jeśli jednak pierwsze wizualizacje wymagają zmian, w cenie projektu oferujemy 2 możliwości poprawek. W ramach jednej poprawki można dokonać takich zmian jak inne kolory ścian, zmiana sofy w salonie, inny kolor frontów w kuchni itd. Wszelkie uwagi i wątpliwości są omawiane z klientem, po czym powstaje kolejna wersja. Łącznie więc, w ramach projektu mogą powstać trzy pakiety wizualizacji. Kolejne poprawki są wyceniane dodatkowo w zależności od ich ilości i zakresu.